Deník

Současná muzika s textem i vokálem, které nezůstaly na povrchu. Posuďte sami, jak zní nový český objev a nadcházející hit letošního léta!

POETIKA

Láska k hudbě svedla dohromady tři kluky z Vysočiny. Talentované muzikanty, u kterých bylo jen otázkou času, kdy se jejich cesty protnou.

Textař a rapper Eduard Rovenský alias Packet (Velká Bíteš) už nějakou dobu natáčel a vystupoval se skladatelem, instrumentalistou a producentem Danem “Aerah” Hrdličkou (Žďár nad Sázavou).
Po osudovém setkání s textařem, hudebním skladatelem a především zpěvákem Ondřejem Brejškou (Velké Meziříčí) bylo jasno. Vzniklo nové uskupení. Dali si jméno Poetika a začali pracovat na autorském materiálu.

Zkouším žít

Výsledky svého úsilí poslali na posouzení do nahrávací společnosti SinglTon (v současnoti např. Jelen, Debbi, Lipo, K.M.Tichá, David Stypka). Odpověď přišla obratem. Během dvou osobních setkání se společně domluvili na spolupráci a pravě teď vychází jejich první singl Zkouším žít.

„S Danem Hrdličkou hudebně spolupracujeme už téměř 8 let, ale až s příchodem Ondřeje Břejšky se z nás stalo kompletní hudební uskupení. Myslím, že díky Ondrově zpěvu jsme teď daleko kompaktnější a je to cítit i na odezvě posluchačů. Je super pracovat na tom, co tě baví a dává tvému životu smysl. To, že můžeme dělat muziku, bereme jako velké privilegium,” zaznělo od rappera Poetiky Eduarda Rovenského.

Původní článek je k dispozici ZDE.

© 2023 | Poetika
0
    0
    Váš nákup
    Váš košík je prázdnýZpět do obchodu