Monstermusic

Formace Mirai a Poetika, jež patří mezi nejnadějnější mladé skupiny současnosti, představí na podzim po několika rádiových hitech, milionových přehráních svých videoklipů na YouTube a bohatých zkušenostech z malých i velkých pódiích svá debutová alba, na jejichž podporu vyjedou na společné turné, jež celkově čítá osm zastávek a odstartuje již 6. října ve Velkém Meziříčí.

„Za obě kapely můžu určitě potvrdit, že už se strašně těšíme. Kluci z Poetiky jsou velcí pohodáři a baví nás, že hudbu dělají srdcem. Pro naše posluchače připravujeme dvouhodinovou smršť energie, nových písní z chystané desky a nabitou klubovou atmosféru. Pracujeme na nové scéně a speciálním propojení obou kapel,“ prozrazuje Mirai Navrátil, frontman Mirai.

K plánované debutové desce, na níž nebude chybět ani aktuální hit Když nemůžeš, tak přidej, říká: „Album je pro nás zásadní moment a taky tlustá čára za tříletým obdobím naší kapely. V podstatě jsme o rok posunuli vydání, aby deska byla podle našich představ, hodně si od ní slibujeme!“

Mirai na práci na desce přizval i současné producentské naděje, mezi něž patří Ondřej Fiedler, Honza BalcárekLight & Love a Lukáš Chromek. Na dvou písních pak spolupracují s Martinem Ledvinou.

Na nových skladbách však usilovně pracuje i trojice mladých hudebníků z Poetiky. Po úspěšných hitech Zkouším žít a Každou vteřinou před pár dny představila další píseň s názvem Trinity, jež znovu potvrzuje, že kapela Poetika má hitový potenciál a že rozhodně neřekla svoje poslední slovo.

„Na tour se moc těšíme, jelikož poprvé představíme kompletní debutové CD Trinity. Album by mělo vyjít přibližně měsíc před první zastávkou ve Velkém Meziříčí a věříme, že se naši fanoušci jak na desku tak na tour těší minimálně stejně jako my. To, že jedeme společně s kapelou Mirai je velký bonus a myslíme, že se celý říjen budeme, i díky klukům, skvěle bavit,“ říká Eda Rovenský z Poetiky.

Přes léto čeká obě formace nabitá koncertní sezóna a intenzivní práce na debutových albech.

Mirai & Poetika Tour 2017

06. října   Velké Meziříčí – Jupiter klub
07. října   Vratislavice – Kulturní centrum Vratislavice 101010
12. října   Brno – Metro music club
13. října   Ostrava – club Barák
14. října   Plzeň – Buena Vista club
20. října   České Budějovice – River club
27. října   Valašské Meziříčí – M-Klub
31. října   Praha – Lucerna Music Bar

Původní článek je k dispozici ZDE.

© 2023 | Poetika
0
    0
    Váš nákup
    Váš košík je prázdnýZpět do obchodu