Óčko

KAPELA POETIKA PŘEDSTAVUJE PO HITU ZKOUŠÍM ŽÍT DALŠÍ SINGL! HIT NEBO SHIT? HLASUJ!

Trojice mladých hudebníků z Vysočiny, která se stala příjemným překvapením české hudební scény roku 2016, přichází po nevídaném zásahu svého debutového singlu ZKOUŠÍM ŽÍT s očekávaným druhým songem KAŽDOU VTEŘINOU, kterému rovněž nechybí hitové ambice.

Videoklip k písni za pouhé dva týdny překročil hranici 200 000 zhlédnutí na YouTube.

„Chtěli jsme tématicky navázat na song Zkouším žít, ale hudebně ho pojmout trochu jinak, protože bychom nechtěli kopírovat pouze jednu šablonu. Myslíme, že pro spoustu lidí to bude překvapení“ zaznělo od kluků z Poetiky.

Kapela k singlu představuje rovnou videoklip, který se natáčel v průběhu letošního podzimu na Zvíkovském mostě a v jeho okolí. Raper Eduard Rovenský dodává: „Scény jako nástup na vratkou korbu auta a jízda po úzkém mostě by měly být paralelou k začátku naší hudební cesty.“

Každou vteřinou je další nadějný hit, kterým kapela Poetika dokazuje, že její tvůrčí potenciál bude výrazně větší, než by se někomu mohlo zdát. Megahit Zkouším žít se řadu měsíců držel v předních příčkách hitparád a stal se jednou z nejhranějších českých písní (4. místo hitparády IFPI). Na YouTube zaznamenal přes 2 200 000 zhlédnutí a stal se nejhranějším videoklipem na TV Óčko.

 Původní článek je k dispozici ZDE.
© 2023 | Poetika
0
    0
    Váš nákup
    Váš košík je prázdnýZpět do obchodu